Fixtures in 2021 Division 2

Saturday 1st May
13:00 Biddestone 2 v Beehive Southwick
13:00 Box v Goatacre 2
13:00 Great Bedwyn v Bradford-on-Avon
13:00 Malmesbury v Nationwide House
13:00 Trowbridge 2 v Swindon United Churches
Saturday 8th May
13:00 Beehive Southwick v Trowbridge 2
13:00 Bradford-on-Avon v Box
13:00 Goatacre 2 v Great Bedwyn
13:00 Nationwide House v Biddestone 2
13:00 Swindon United Churches v Malmesbury
Saturday 15th May
13:00 Biddestone 2 v Swindon United Churches
13:00 Box v Nationwide House
13:00 Bradford-on-Avon v Goatacre 2
13:00 Great Bedwyn v Beehive Southwick
13:00 Trowbridge 2 v Malmesbury
Saturday 22nd May
13:00 Beehive Southwick v Bradford-on-Avon
13:00 Goatacre 2 v Trowbridge 2
13:00 Malmesbury v Biddestone 2
13:00 Nationwide House v Great Bedwyn
13:00 Swindon United Churches v Box
Saturday 29th May
13:00 Biddestone 2 v Trowbridge 2
13:00 Box v Malmesbury
13:00 Bradford-on-Avon v Nationwide House
13:00 Goatacre 2 v Beehive Southwick
13:00 Great Bedwyn v Swindon United Churches
Saturday 5th June
13:00 Biddestone 2 v Bradford-on-Avon
13:00 Malmesbury v Great Bedwyn
13:00 Nationwide House v Goatacre 2
13:00 Swindon United Churches v Beehive Southwick
13:00 Trowbridge 2 v Box
Saturday 12th June
13:00 Beehive Southwick v Nationwide House
13:00 Box v Biddestone 2
13:00 Bradford-on-Avon v Malmesbury
13:00 Goatacre 2 v Swindon United Churches
13:00 Great Bedwyn v Trowbridge 2
Saturday 19th June
13:00 Biddestone 2 v Goatacre 2
13:00 Box v Great Bedwyn
13:00 Malmesbury v Beehive Southwick
13:00 Swindon United Churches v Nationwide House
13:00 Trowbridge 2 v Bradford-on-Avon
Saturday 26th June
13:00 Beehive Southwick v Box
13:00 Bradford-on-Avon v Swindon United Churches
13:00 Goatacre 2 v Malmesbury
13:00 Great Bedwyn v Biddestone 2
13:00 Nationwide House v Trowbridge 2
Saturday 3rd July
13:00 Beehive Southwick v Biddestone 2
13:00 Bradford-on-Avon v Great Bedwyn
13:00 Goatacre 2 v Box
13:00 Nationwide House v Malmesbury
13:00 Swindon United Churches v Trowbridge 2
Saturday 10th July
13:00 Biddestone 2 v Nationwide House
13:00 Box v Bradford-on-Avon
13:00 Great Bedwyn v Goatacre 2
13:00 Malmesbury v Swindon United Churches
13:00 Trowbridge 2 v Beehive Southwick
Saturday 17th July
13:00 Beehive Southwick v Great Bedwyn
13:00 Goatacre 2 v Bradford-on-Avon
13:00 Malmesbury v Trowbridge 2
13:00 Nationwide House v Box
13:00 Swindon United Churches v Biddestone 2
Saturday 24th July
13:00 Biddestone 2 v Malmesbury
13:00 Box v Swindon United Churches
13:00 Bradford-on-Avon v Beehive Southwick
13:00 Great Bedwyn v Nationwide House
13:00 Trowbridge 2 v Goatacre 2
Saturday 31st July
13:00 Beehive Southwick v Goatacre 2
13:00 Malmesbury v Box
13:00 Nationwide House v Bradford-on-Avon
13:00 Swindon United Churches v Great Bedwyn
13:00 Trowbridge 2 v Biddestone 2
Saturday 7th August
13:00 Beehive Southwick v Swindon United Churches
13:00 Box v Trowbridge 2
13:00 Bradford-on-Avon v Biddestone 2
13:00 Goatacre 2 v Nationwide House
13:00 Great Bedwyn v Malmesbury
Saturday 14th August
13:00 Biddestone 2 v Box
13:00 Malmesbury v Bradford-on-Avon
13:00 Nationwide House v Beehive Southwick
13:00 Swindon United Churches v Goatacre 2
13:00 Trowbridge 2 v Great Bedwyn
Saturday 21st August
13:00 Beehive Southwick v Malmesbury
13:00 Bradford-on-Avon v Trowbridge 2
13:00 Goatacre 2 v Biddestone 2
13:00 Great Bedwyn v Box
13:00 Nationwide House v Swindon United Churches
Saturday 28th August
13:00 Biddestone 2 v Great Bedwyn
13:00 Box v Beehive Southwick
13:00 Malmesbury v Goatacre 2
13:00 Swindon United Churches v Bradford-on-Avon
13:00 Trowbridge 2 v Nationwide House